Курсові роботи з кримінального процесу

Експерт як суб'єкт кримінального провадження

Теоретичні засади дослідження процесуального становища експерта. Нормативне регулювання використання спеціальних знань у новому Кримінальному процесуальному кодексі України. Поняття та види судової експертизи. Аналіз особливостей процесуального становища експерта. Процесуальний порядок призначення і проведення експертизи. Права та обов'язки експерта. Висновок експерта.

МАРКИЗ

(франц. marquis) -1) в империи Каролингов то же, что маркграф; 2) в средневековой Франции и Италии (с Х в.) - крупный феодал, по своему положению на иерархической лестнице находившийся между герцогом и графом; 3) в ряде западноевропейских государств (Франция, Италия, Испания) - наследственный дворянский титул.

Источник - legaldictionary.ru

До внутрішніх (національним) вод Союзу РСР відносяться ті, що все знаходяться на території СРСР в межах державних кордонів річки, канали і озера,, морить, як обмежені зі всіх сторо" суш. ...складовій тільки територію СРСР (Аральське), так і сполучені протоками з іншим морем (Азовське) або океаном (Біле)-- але береги яких складають територію тільки СРСР, ті затоки і бухти, береги яких належать Радянській державі, а також води заток, бухт, губ і лиманів, морів і гщолівов, що історично належать Союзу ССР3. До внутрішніх вод прінадде-жат і води морських портов4.
Адвокат-посібник може пообіцяти приховати засоби і знаряддя скоєння злочину, предмети, здобуті злочинним шляхом. Наприклад, користуючись гарантіями недоторканності (див. гл. 2), адвокат може запропонувати своє житло для зберігання перерахованих предметів, вважаючи, що навряд чи слідчі проведуть обшук в його, адвоката, житло.

Курсові роботи з кримінального процесу