Курсові роботи з кримінального процесу

Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі

Теоретичні засади дослідження забезпечення безпеки учасників кримінального процесу. Поняття забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі. Проблеми практичної реалізації заходів безпеки осіб, що беруть участь у кримінальному судочинстві. Аналіз особливостей забезпечення безпеки учасників кримінального процесу. Правове забезпечення реалізації безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві. Суб'єкти правовідносин щодо забезпечення безпеки учасників кримінального процесу. Заходи безпеки та процесуальний порядок їх застосування.

ВЫИГРЫШ

- доход, полученный от выигрышных облигаций, участия в лотереях, разного рода играх.

Источник - legaldictionary.ru

Відповідно до ст. 20 УК за діяння, передбачене ст. 229 УК (розкрадання або здирство наркотичних засобів або психотропних речовин), відповідальність наступає з 14-річного віку. Суб'єкт деяких злочинів - спеціальний (наприклад, діянь, передбачених ч. 5 ст. 228 УК, - порушення правил обороту наркотичних засобів або психотропних речовин, ст. 237 УК - заховання інформації про обставини, що створюють небезпеку для життя або здоров'я людей).
Що стосується практичних прийомів А. А. Федорова (144), що читав в період часу між 1822-1824 рр. російське кримінальне право і судочинство в Казанському університеті, то близькість його викладання до того, що підносилося під виглядом "законоїськусства", в усякому разі, вельми вірогідна. У підставу своїх читань він вважав, перш за все, популярно-юридичне керівництво, що було у той час в ужитку (145).

Курсові роботи з кримінального процесу