Курсові роботи з кримінального процесу

Закриття кримінального провадження

Початок досудового розслідування та особливості кримінального переслідування за новим кримінальним процесуальним кодексом України. Характеристика інституту закриття кримінального провадження. Поняття стадії досудового розслідування та його форми. Форми закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закриття кримінального провадження. Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів досудового розслідування.

КОММУНА

(фр. commune от лат. communis - общий) - во Франции, Италии, Бельгии, Алжире, Сенегале и ряде других государств - поселение городского или сельского типа, образующее низшую административно-территориальную единицу. В большинстве стран управление К. осуществляет выборный муниципальный совет, который организует деятельность коммунальных служб (в области здравоохранения, образования, городского транспорта, водоснабжения и др.), проведения общественных работ местного значения и т.д. Исполнительным органом муниципального совета является мэр (или бургомистр), избираемый самим советом или назначаемый правительством. Мэр одновременно является государственный чиновником, представляющим интересы центрального правительства.

Источник - legaldictionary.ru

З урахуванням актуальності діяльності по боротьбі із злочинністю, за уявленням Генерального прокурора РФ у встановленому законом порядку для окремих категорій прокурорських працівників, і перш за все для слідчих прокуратури, надається така пільга, як відстрочення від заклику на військову службу. Указом Президента РФ "Про надання права на отримання відстрочення від заклику на військову службу окремим категоріям громадян" від 15 жовтня 1999 р. № 1367 в цілях ефективного використання молодих фахівців з вищою професійною освітою на підставі п."д" ст. 24 Федеральні закони "Про військовий обов'язок і військову службу" від 28 березня 1998 р. (у редакції від 19 липня 2000 р.) право на отримання відстрочення від заклику на військову службу передбачено для осіб (до 2 тис. чоловік), що поступили в органи прокуратури Російської Федерації безпосередньо після закінчення освітніх установ вищої професійної освіти на роботу за фахом "слідчий" на умовах повного робочого дня (на час цієї роботи).
Разом з тим суд не врахував представлену в судовому засіданні заяву потерпілого Грачева про те, що матеріальних і моральних претензій до дружини він не має і тому просить припинити кримінальну справу відносно неї за примиренням.

Курсові роботи з кримінального процесу