Курсові роботи з кримінального процесу

Застосування запобіжного заходу особиста порука

Теоретичні засади дослідження застосування запобіжного заходу особиста порука. Поняття запобіжних заходів. Види запобіжних заходів. Аналіз особливостей застосування запобіжного заходу особиста порука. Поняття особистої поруки. Мета, підстави та порядок застосування особистої поруки.

МЕДАЛЬ

- см.: Государственная награда.

Источник - legaldictionary.ru

Перший підвид: затримання по законній підставі, але до порушення кримінальної справи по конкретній статті Особливої частини УК РФ, за яке передбачено позбавлення волі. Безумовно, подібне затримання відноситься до одного з видів процесуально незаконного затримання. Разом з тим суб'єкт при цьому порушує, причому вимушено, тільки порядок здійснення свого права на затримання, але не перевищує своїх повноважень на затримання злочинця.
Положення принципу змагальності вимагають обов'язкової участі в судовому розгляді обох сторін суперечки. На думку М.А. Чельцова, відсутність прокурора в судовому засіданні означає відсутність сторони звинувачення і тим самим виключає змагальність. Саме тому частина 2 ст. 246 УПК передбачає обов'язкову участь державного обвинувача в судовому розгляді кримінальних справ публічного і приватнопублічного звинувачення.

Курсові роботи з кримінального процесу