Курсові роботи з кримінального процесу

Міжнародний розшук злочинців

Поняття, завдання та правова основа міжнародного співробітництва під час кримінального провадження. Процесуальний порядок міжнародного співробітництва. Процесуальний порядок надання міжнародної правової допомоги під час проведення процесуальних дій. Кримінальне провадження у порядку перейняття. Сутність видачі (екстрадиції) особи, яка вчинила злочин. Поняття видачі (екстрадиції) особи, яка вчинила злочин. Принципи екстрадиції. Процесуальний порядок видачі особи (екстрадиції). Проведення екстрадиційної перевірки (ст. 587 КПК). Визнання та виконання вироків іноземних судів та передання засуджених осіб.

ОФИЦЕР

(нем. Offizier, от позднелат. officiarius - должностное лицо) - лицо командного (начальствующего) состава в вооруженных силах, полиции и жандармерии. Впервые звание О. появилось в конце XVI в. во Франции, затем в других европейских государствах, в России - в 30-х гг. XVII в. в полках “иноземного строя”. В Русской армии и флоте с начала ХУШ в. О. подразделялись на обер-0. и штаб-0. В конце 1917г. офицерские звания были упразднены; в СССР были введены в 1943 г.; сохранены в РФ.

Источник - legaldictionary.ru

По-третє, в приведеному аргументі міститься внутрішня суперечність. Визнання позиції, що стадія порушення кримінальної справи самостійна і отже процесуальна, робить сумнівною констатацію про те, що на даній стадії особи знаходяться поза процесом. Пробачите, але де ж ще? Якщо абстрагуватися від процесуальних обрядових процедур і зробити упор на функціональну сторону спілкування: "орган особа", то великої різниці в "сенсорному" сприйнятті дій правоохоронного органу особою, думається, не буде. Напевно, особі, невподобаному митникові, комфортніше не стає від того, що в його особистих речах "шарять" не за допомогою обшуку у збудженій кримінальній справі, а шляхом особистого огляду в рамках виробництва про порушення митних правил (текстуально це може бути звучить декілька незграбно, але думка сподіваємося зрозуміла).
Органами слідства дані дії Ч. були кваліфіковані по ч. 1 ст. 188 УК РРФСР. Ярославський обласний суд визнав кваліфікацію дій Ч. неправильною, оскільки злочин не був доведений до кінця, і провів оцінку скоєного по ст. 15 і ч. 1 ст. 188 УК РСФСР 30.

Курсові роботи з кримінального процесу