Курсові роботи з кримінального процесу

Проблема переслідування, здійснюваного прокурором у суді

Теоретичні засади дослідження переслідування, здійснюваного прокурором у суді. Прокурор як суб'єкт кримінального переслідування. Правовий статус та повноваження прокурора за новим КПК України. Аналіз особливостей переслідування, здійснюваного прокурором у суді. Зміна обвинувачення в суді. Висунення додаткового обвинувачення. Відмова від підтримання державного обвинувачення. Погодження зміни обвинувачення, висунення нового обвинувачення та відмови від підтримання державного обвинувачення.

УСТАВ

- Устав МА - это официальное изложение принципов, которыми МА руководствуется в своей работе. Поправки в Устав могут вноситься по решению Международного совета большинством в две трети голосов. Текст Устава можно найти в Приложении 1 данного справочника. С ним также можно ознакомиться на веб-сайте МА www.amnesty.org (на английском языке) или на русскоязычном сайте http://www.amnesty.org.ru/rus/charter-index-rus, либо получить копию в Международном секретариате.

Источник - legaldictionary.ru

Тому, така подія і не може приводитися на суді як доказ. Наприклад, питання йде про те, чи зробив А. даний злочин? Факт, що він раніше скоїв подібний злочин, не є обставина даної справи і не може бути доказом. Зрозуміло чому. Колишній злочин не знаходиться в тісному зв'язку ні з одним з фактів даної справи. Але події, не пов'язані з тим, що розглядається на суді, іноді допускаються як докази психологічних фактів, наприклад, наміру. По звинуваченню у випуску, в звернення фальшивих кредиток допускається доказ, що підсудний і раніше цим займався. А в одній новітній справі було висловлено, що якщо здійснення діяння доведене і залишається невирішеним тільки питання про те, чи усвідомлював підсудний злочинність своєї дії, то може бути допущений доказ, що він здійснював в той же час подібні ж дії. Такий доказ може дати підставу для припущення, що, скоюючи свій злочин, подсудімий діяв не під впливом помилки або помилки.
"За скаргою громадянина Ісламова Лікуй Сераєвіча на порушення його конституційних прав пунктами 4 і 5 частини першої статті 17 і статтею 18 Федерального закону "Про утримання під вартою підозрюваних і звинувачених в здійсненні злочинів".

Курсові роботи з кримінального процесу