Курсові роботи з кримінального процесу

Судово-психологічна експертиза

Теоретичні засади дослідження судово-психологічної експертизи. Нормативне регулювання використання спеціальних знань у новому Кримінальному процесуальному кодексі України. Теоретичні аспекти використання спеціальних психологічних знань у кримінальному проваджені. Аналіз особливостей призначення та проведення судово-психологічної експертизи. Поняття і компетенція судово-психологічної експертизи. Методи судово-психологічної експертизи. Призначення судово-психологічної експертизи та організація її провадження. Особливості проведення комплексних судово-психологічних експертиз.

ОТКУП

- 1) исключительное право, предоставлявшееся государством за определенную плату и на обусловленный срок частным лицам (откупщикам) на сбор каких-либо налогов, продажу определенных видов товаров (соль, вино и др.). В России откупная система существовала до 1863 г.; 2) прекращение обязательств по ранее проданному фьючерсному контракту путем обратной покупки.

Источник - legaldictionary.ru

По-іншому йде справа, коли мова йде про малолітню потерпілу, тобто про дівчинку до 14 років. Закон виділяє згвалтування малолітніх в окрему групу як тяжчий злочин. По своєму психічному розвитку малолітня дівчинка ще дуже пов'язана з своєю матір'ю. Вона поки більше схильна довіряти їй, чим сторонній людині, яким в даному випадку для неї виступає слідчий. Та і само згвалтування, здійснене відносно малолітньої дівчинки, сприймається матір'ю як горе, що осягнуло не тільки дочку, але і її особисто, незалежно від поведінки дочки і її особистих якостей. І в цьому випадку більш довірча і відверта бесіда з нею може вийти у присутності матері.
Карається штрафом в розмірі від п'ятисот до однієї тисячі мінімальних розмірів оплати праці або у розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період від п'яти місяців до одного року, або арештом на термін від чотирьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк до п'яти років.

Курсові роботи з кримінального процесу