Курсові роботи з кримінального процесу

Оперативно-розшукова діяльність: зміст, поняття, значення

Науковий огляд проблеми. Теоретичний зміст поняття ОРД. Сучасні завдання ОРД. Значення ОРД для процесу протидії злочинам.

СИРОТЫ

- в XIV-XV вв. в Пскове и Новгороде условное обозначение крестьян принадлежащих церкви.

Источник - legaldictionary.ru

Закономірна повторюваність процесу виникнення слідів злочинної події. Вона полягає в тому, що за наявності певних умов процес віддзеркалення, підсумком якого є виникнення слідів злочинного діяння і самого злочинця, з необхідністю повторюється. Наприклад, при здійсненні статевого акту на статевих органах утворюються сліди сперми, сліди вагінальних виділень і т.д. І скільки разів повторюватимуться ці дії, стільки ж раз за відповідних умов і з необхідною закономірністю повторюватиметься факт виникнення відповідних слідів-віддзеркалень;
Слідує, проте, відмітити, що відповідальність за ризиковані дії можлива тільки в тих випадках, коли шкода заподіюється іншим особам, а не що самому ризикує. Якщо в результаті ризикованих дій не створюється небезпека для інших людей або інтересів, що охороняються законом, а страждає що сам ризикує, то питання про відповідальність не виникає.

Курсові роботи з кримінального процесу