Курсові роботи з кримінального процесу

Попередження та розкриття шахрайства (ст. 190 КК)

Оперативно-розшукова характеристика шахрайства. Організаційно-тактичні прийоми розкриття шахрайства. Виявлення шахрайства. Виявлення і розкриття шахрайства, здійсненого шляхом зловживання довірою. Дії оперативного працівника із заяви про здійснення шахрайства. Особливості попередження шахрайства засобами оперативно-розшукової діяльності. Використання оперативної інформації для попередження, припинення і розслідування злочинів та інших протиправних діянь. Класифікація заходів оперативно-розшукової профілактики.

ХРАНИЛИЩА

- это специально оборудованные кладовые, сейфовые комнаты, оборудованные несгораемыми сейфами и отдельные несгораемые сейфы, в которых хранятся ценности и которые сдаются под охрану в установленном порядке. (“Положение об организации кассовой работы в коммерческих банках Республики Беларусь”, утв. постановлением Правления Национального банка Республики Беларусь от 29.07.99 г. N 12.6)

Источник - legaldictionary.ru

Єдиний варіант підпорядкування волі людини шляхом психічної дії можливий при гіпнозі. Проте він практично не реальний. Гіпноз вимагає особливих умов його проведення і фактичної попередньої згоди що гіпнотизується на тих або інших дія. Загіпнотизувати людину в особливих умовах без його відповідного нахилу до цього неможливо. До того ж, як свідчить практика, не кожна людина піддається гіпнозу і в звичайних умовах. Разом з тим, повністю виключити можливість скоєння злочину під впливом гіпнозу не можна. У законі було б корисно спеціально звести наклеп подібні випадки, встановивши відповідальність гіпнотизера і злочину (коли той, що гіпнотизується заздалегідь дає згоду брати участь в злочині під впливом гіпнозу), що гіпнотизується за здійснення, або гіпнотизера (коли останній направляє людину на скоєння злочину без його згоди).
Чи здійснюють нагляд і контроль за виконанням громадськими організаціями існуючих норм і стандартів екологічні, пожежники, епідеміологічні і інші органи державного нагляду і контролю, чи законні заходи, прийняті цими органами по виявлених порушеннях;

Курсові роботи з кримінального процесу