Курсові роботи з кримінального процесу

Правова основа ОРД

Теоретичні засади дослідження правової основи ОРД. Теоретичний зміст поняття ОРД. Сучасні завдання ОРД. Характеристика правової основи ОРД. Конституція України - основна база правового регулювання оперативно-розшукової діяльності. Оперативно-розшукове законодавство України - правова основа оперативно-розшукової діяльності. Нормативно-правові акти виконавчих органів влади та правоохоронних відомств. Міжнародно-правове регулювання співробітництва правоохоронних органів по боротьбі зі злочинністю.

КВОРУМ

(лат. quorum - которых; подразумевается - “должно быть столько-то” ) Установленное законом, правилами или уставом обществ, организаций число присутствующих (участников) собрания, заседания, необходимое для принятия правомочных решений (в особенности при голосовании).

Источник - legaldictionary.ru

Третій варіант слідчого експерименту дав позитивний результат: дитина могла бути викинута з балкона сторонньою рукою. Але цей результат не означає, що хтось сторонній (в даному випадку - П.) дійсно викинув дитину. Встановлена експериментом можливість подібного ходу події є непрямим доказом того, що дівчинка була умисне скинута з балкона. В даному випадку прямий і непрямий доказ, разом з іншими доказами, зібраними у справі, послужили підставою для винесення судом відносно П. звинувачувального вироку в скоєнні тяжкого злочину.
Дійсна підстава, по якій на підсудного не переміщається тягарю доказанія, полягає в слідчому початку нашого судочинства. Це почало, що покладає на державу onus probandi, тим самим звільняє підсудного від всякого юридичного обов'язку представляти докази. Скрізь, де слідчий початок прийнятий в процесі, onus probandi не переміщається на підсудного.

Курсові роботи з кримінального процесу