Курсові роботи з кримінального процесу

Загальна характеристика слідчих (розшукових) дій

Поняття та види слідчих (розшукових) дій в кримінальному процесі України. Поняття слідчих (розшукових) дій. Види та класифікація слідчих (розшукових) дій. Загальні умови провадження слідчих (розшукових) дій. Поняття та види загальних умов провадження слідчих (розшукових) дій. Характеристика загальних умов провадження слідчих (розшукових) дій.

А-ФОРФЭ

(фр. a forfait - поставка) - финансирование международной торговли путем учета переводных векселей без права рег-ресса, то есть покупатель векселя принимает на себя весь риск неплатежа и не может предъявить претензии предыдущему держателю.

Источник - legaldictionary.ru

Друга первинна властивість, дана нам від Бога, є схильність вірити в правдивість інших людей і довіряти тому, що вони говорять. Це другий початок є доповнення першого. І якщо перше було нами названо початком правдивості, то друге, по недоліку кращого терміну, ми назвемо принципом довіри. Це довіра необмежено у дітей, поки вони не зустрічаються з фактами обману і брехні; воно залишається в значній силі протягом цілої наший життя. Якби природа залишила душу того, хто говорить в повній рівновазі без більшого нахилу у бік істини, чим у бік брехні, то діти також часто говорили б правду, як і брехню, поки з розвитком розуму і совісті не зрозуміли б шкоди і аморальності неправди. З іншого боку, якби природа залишила душу того, хто слухає в повній рівновазі без більшого нахилу на користь довіри, чим недовір'я, ми не приймали б ні чиїх слів за істину, без позитивних доказів їх правдивості.
Після від'їзду не менше 2/3 терміну покарання, призначеного судом за особливо тяжкий злочин, а також призначеного особі, раніше условнодосрочно що звільнився, якщо умовно-дострокове звільнення було відмінене по підставах, передбачених РФ УК;

Курсові роботи з кримінального процесу