Курсові роботи з кримінального процесу

Закiнчення досудового розслiдування

Теоретичні засади дослідження закінчення досудового розслідування. Поняття стадії досудового розслідування та його форми. Форми закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закриття кримінального провадження. Процесуальний порядок звільнення від кримінальної відповідальності. Звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру.

СУЛТАН

(араб.-турец.) - титул мусульманского светского правителя (напр., в Османской империи, Омане), а также в мусульманских странах Западной Африки, вождей некоторых племен Южной Аравии.

Источник - legaldictionary.ru

У свою чергу основу громадського порядку, що розуміється таким чином, складає система розподілу суспільної праці і інших соціальних функцій, зв'язаних між собою нерозривною мережею суспільних відносин, що історично склався. • Саме завдяки її наявності не тільки підприємець і найнятий робітник, начальник і його підлеглий, але і дипломат і швець { священик і міліціонер, вчитель і капітан дальнього плавання, навіть ^преступник зі всім безліччю його потенційних жертв, виконуючи |Свои функції і обмінюючись діяльністю, виявляються пов'язаними | складну соціальну цілісність.
Стадія порушення кримінальної справи - це перша, самостійна стадія кримінального процесу, що полягає у встановленні компетентним органом держави (дізнання, следствія, прокуратури, судом) умов, необхідних для виробництва у кримінальній справі, і в ухваленні рішення про збудження кримінальної справи або про відмову в такому.

Курсові роботи з кримінального процесу