Курсові роботи з кримінального процесу

Міжнародна правоохоронна діяльність

Теоретичні засади дослідження міжнародної правоохоронної діяльності. Правоохоронна діяльність держави: поняття та ознаки. Міжнародне співробітництво у галузі правоохоронної діяльності. Характеристика особливостей міжнародної правоохоронної діяльності. Зміст, основні напрями та форми міжнародного співробітництва у боротьбі зі злочинністю. Поняття, завдання та правова основа міжнародного співробітництва під час кримінального провадження. Міжнародне співробітництво правоохоронних органів України в рамках Інтерполу.

ОСТРОВ

- окруженное водой естественное образование суши, которое находится выше уровня воды при приливе. За исключением скал, которые не пригодны для поддержания жизни человека или самостоятельной хозяйственной деятельности, О. в равной степени с другими частями сухопутной территории могут иметь территориальные воды, прилежащую зону или экономическую зону, континентальный шельф. В определенных случаях наличие О. рядом с континентальным побережьем может явиться фактором, влияющим на прохождение прямых исходных линий для отсчета ширины территориальных вод. Такие линии применимы в местах, где имеется вдоль берега и в непосредственной близости к нему цепь О. В отношении О., расположенных на атоллах, или О. с окаймляющими рифами исходной линией для отсчета ширины территориальных вод служит обращенная к морю линия рифа при наибольшем отливе, как показано соответствующим знаком на морских картах, официально изданных прибрежным государством. Согласно действующему в РФ законодательству, принадлежащие РФ О. имеют территориальные воды, экономическую зону и континентальный шельф.

Источник - legaldictionary.ru

Ш. відбував покарання в одній з виправних установ Волгоградської області. 31 травня 1996 року він заздалегідь домовився із засудженим У. зробити втечу, убити при цьому конвоїра і оволодіти його зброєю. 2 червня 1996 р. Ш. і У. під конвоєм сержантів внутрішньої служби А. і Б. вивели з території колонії на зону розплідника службового собаківництва, що охоронялася, для виробництва робіт. Залишившись у вагончику одні з конвоїром А, Ш. і У. напали на нього. При цьому У. обхватив позаду конвоїра, приставив ніж до горла, а Ш. став вихоплювати автомат. Оскільки А. чинив опір і йому на допомогу біг Би., Ш. ножем, що був у нього, з метою заволодіння зброєю і здійснення втечі наніс А. удар в ліву половину грудей, від чого той помер на місці. Оволодівши автоматом, Ш. і У. вибігли з вагончика. Що проте прибіг Би. після попереджувальних пострілів ранив нападаючих. Від отриманих поранень У. 26 липня 1996 р. помер, і справа відносно нього припинена. Ш. засуджений Волгоградським обласним судом по сукупності п. "в", "е", "н" ст. 102 УК РРФСР, ст. 15 і п. "б", "в", "г" ч. 2 ст. 188 УК РСФСР і ст. 218 1 УК РРФСР, а також за ряд інших здійснених їм преступленийб5.
У тому ж зв'язку можна сказати про допит, як про важливий інструмент усунення істотних і інших порушень уголовно- процесуального закону в досудових стадіях кримінального процесу, допущених при виробництві слідчих дій.

Курсові роботи з кримінального процесу