Курсові роботи з кримінального процесу

Структура і порядок судового розгляду

Загальні положення судового розгляду. Межі судового розгляду та процедура судового розгляду. Судові дебати, останнє слово обвинуваченого. Питання, що вирішуються судом при ухваленні вироку.

МЫТНИК

- в Киевской Руси сборщик торговых пошлин.

Источник - legaldictionary.ru

Так, в ході допиту часто буває, що адвокат поводиться нестримано, перебиває слідчого, не дає йому застосовувати тактичні прийоми, перебиває і перериває свого підзахисного, робить йому зауваження про те, що йому розповідати, робить численні неістотні зауваження і вимагає їх внесення до протоколу і т.п. В результаті допит втрачає своє значення і сенс. Біда, коли слідчий не може ефективно протистояти таким порушенням. Та і що він може зробити у відповідність із законодавством? Не так вже і багато . Слідчий не може випровадити адвоката з кабінету. Йому це і не вигідно, адже порушується право обвинуваченого на захист. Заходи нейтралізації такого роду порушень, так само як і інших, багато в чому носять тактичний характер і будуть описані в наступній книзі.
Ненія слід долати шляхом: законодательствованія; уточнення правив про дію процесуального закону в часі, в просторі і по коло осіб; застосування правив УПК аналогічно; підвищення професіоналізму правопріменітелей і широкого впровадження всіх видів тлумачення права.

Курсові роботи з кримінального процесу