Курсові роботи з кримінального процесу

Цивільний позов у кримінальному процесі

Поняття і значення цивільного позову в кримінальному процесі. Підстави, предмет і особливості доказування цивільного позову у кримінальній справі. Кримінально-процесуальні засоби забезпечення цивільного позову. Правові проблеми інституту цивільного позову у кримінальному процесі та шляхи їх вирішення.

КОМИССИЯ

(от лат. commissio - поручение) - 1) орган, создаваемый для выполнения каких-либо определенных функций (избирательная К., счетная К., ревизионная К. ) или проведения специальных мероприятий (напр., согласительные К. палат парламента); 2) договор комиссии.

Источник - legaldictionary.ru

Таке зближення, безумовно, повинне бути стрічним, двостороннім. З одного боку, слідувало б, на нашу думку, погодитися, що проголошена в новому Кримінальному кодексі мета "відновлення соціальної справедливості" має своїм основним змістом кару: засудження, осуд довершеного злочину і особи, винної в його здійсненні, і адекватна (справедливе) подяка винному за скоєне і відповідно до тяжкості скоєного. Проголошення вказаної мети в законодавстві є, на наш погляд, офіційне визнання законодавцем кари як одна з цілей кримінального покарання, хоч і в такій - завуальованій, "ушляхетненій" формі. (Пригадаємо, що саме подібне формулювання мети кари пропонували свого часу Н. А. Беляев і деякі інші учені: "задоволення відчуття справедливості членів суспільства". - Див., напр.: 41, з. 115-120).
В процесі відбору кримінології перш за все необхідно звернути увагу: а) обов'язковий істотний вплив обставини на ступінь суспільної небезпеки скоєного, би) типовість і відносну поширеність (хоч і нехарактерність для більшості злочинів певного вигляду);

Курсові роботи з кримінального процесу