Курсові роботи з кримінального процесу

Оперативно-розшукова діяльність: зміст, поняття, значення

Науковий огляд проблеми. Теоретичний зміст поняття ОРД. Сучасні завдання ОРД. Значення ОРД для процесу протидії злочинам.

НАДЗОР

- комплекс ежедневных или иной периодичности мероприятий по обеспечению соответствующего технического, архитектурного и санитарного, противопожарного и др. состояния объектов. (“Временные правила застройки Минска - Столицы Республики Беларусь”, утв. решением Мингорисполкома от 23.05.96 г. N 341)

Источник - legaldictionary.ru

У Статуті Суспільства піклувального про в'язниці містився докладний перелік посадових і інших осіб, які могли полягати в званні директорів комітету або відділення Суспільства. Ними не могли бути вибрані особи, що отримували платню від Суспільства, а також доглядачі в'язниць і священики церков при в'язницях. Всі особи, що поступали з членів в директори комітету або відділення, зобов'язувалися щорічно вносити пожертвування на користь Суспільства: у столичних комітетах - не менше п'ятнадцяти руб-
Для наявності складу злочину, передбаченого ст. 107 УК, необхідно, щоб афект був викликаний насильством, знущанням або тяжкою образою з боку потерпілого або його іншими протиправними або аморальними діями (бездіяльністю) потерпілого, а рівно тривалою психотравмуючою ситуацією, що виникла у зв'язку з систематичною протиправною або аморальною поведінкою потерпілого.

Курсові роботи з кримінального процесу