Курсові роботи з кримінального процесу

Закiнчення досудового розслiдування

Теоретичні засади дослідження закінчення досудового розслідування. Поняття стадії досудового розслідування та його форми. Форми закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закриття кримінального провадження. Процесуальний порядок звільнення від кримінальної відповідальності. Звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру.

МУФТИЙ

(араб.) Высшее духовное лицо у мусульман, имеющее право решать религиозно-юридические вопросы, давать разъяснения по применению шариата.

Источник - legaldictionary.ru

До декларативних положень інституту кваліфікуючих ознак, що знайшли віддзеркалення в УК РФ, можна віднести наступні. У ст. 27 підкреслюється необхідність встановлення винного (необережного) відношення до наслідків, що кваліфікують умисний злочин. Принциповий характер носить норма про неставлення співучасникам пом'якшувальних і обтяжливих обставин, пов'язаних з особою одного із співучасників (ч. 2 ст. 67). Вважаємо, що вона повинна бути поширена і на тих, що кваліфікують і прівілегирующие ознаки. Отримали за-
Під вирішенням "дрібних" правових і організаційних питань ми розуміємо надання слідчим або іншою посадовою особою побачень затриманому і арештованому з родичами і близькими, дозвіл передач, в т.ч. і записок "на волю", вирішення питань про розміри майна, на яке накладається арешт, про суму цивільного позову в кримінальній справі і т.п.

Курсові роботи з кримінального процесу