Курсові роботи з кримінального процесу

Застосування запобіжного заходу особиста порука

Теоретичні засади дослідження застосування запобіжного заходу особиста порука. Поняття запобіжних заходів. Види запобіжних заходів. Аналіз особливостей застосування запобіжного заходу особиста порука. Поняття особистої поруки. Мета, підстави та порядок застосування особистої поруки.

ДИЗАЖИО

- отклонение биржевого курса ценных бумаг или денежных знаков в сторону понижения по сравнению с их номинальной стоимостью. Д. обычно выражается в процентном отношении к номиналу.

Источник - legaldictionary.ru

Охорона права і свобод людини і громадянина є одним з головних завдань Кримінального кодексу Російської Федерації (ст. 2 УК). Розділ 19 Кодексу об'єднує кримінально-правові норми про злочини проти конституційних прав і свобод людини і громадянина. Проте це у жодному випадку не означає, що норми тільки цього розділу охороняють конституційні права і свободи громадян. Так, норми про охорону економічних прав громадян розташовані в основному в гл. 21 (злочини проти власності) і гл. 22 (злочини у сфері економічної діяльності). Норми про охорону екологічних
Для виключення можливості пошкодження трубопроводів встановлюються охоронні зони. Підприємства, організації і громадяни, що отримали письмовий дозвіл на ведення в них робіт, зобов'язані виконувати їх з дотриманням умов, що забезпечують збереження трубопроводів і пізнавальних знаків і несуть відповідальність за пошкодження останніх.

Курсові роботи з кримінального процесу