Курсові роботи з кримінального процесу

Оперативно-розшукова діяльність: зміст, поняття, значення

Науковий огляд проблеми. Теоретичний зміст поняття ОРД. Сучасні завдання ОРД. Значення ОРД для процесу протидії злочинам.

БРОКЕР

Профессиональный участник рынка ценных бумаг, занимающийся брокерской деятельностью, именуется брокером. Федеральный закон от 22.04.96 N 39-ФЗ, ст.3

Источник - legaldictionary.ru

Суб'єктивні ознаки. Зміст суб'єктивних ознак співучасті відображає ускладнений характер скоєння злочину з участю в нім декількох осіб. В результаті через свідомість і волю кожного окремого учасника такого злочину проходять не тільки його власні дії (організація, підбурювання, пособництво, виконання) в процесі сумісного скоєння злочину, але і подібні дії інших співучасників, а також той факт, що діяння здійснюється спільно і саме воно викликає єдиний для всіх злочинний результат.
Необхідність відшкодування порушником стороні всіх витрат, що потерпіла. Разом з тим, відносини, що виникають при цьому між сторонами при стягненні (відшкодуванні) збитків, є приватноправовими. Це підтверджує складність і заплутаність правовідносин, у тому числі і своєрідність юридичної відповідальності, що виникає при пред'явлення цивільного позову в кримінальному процесі.

Курсові роботи з кримінального процесу