Курсові роботи з кримінального процесу

Попередження та розкриття шахрайства (ст. 190 КК)

Оперативно-розшукова характеристика шахрайства. Організаційно-тактичні прийоми розкриття шахрайства. Виявлення шахрайства. Виявлення і розкриття шахрайства, здійсненого шляхом зловживання довірою. Дії оперативного працівника із заяви про здійснення шахрайства. Особливості попередження шахрайства засобами оперативно-розшукової діяльності. Використання оперативної інформації для попередження, припинення і розслідування злочинів та інших протиправних діянь. Класифікація заходів оперативно-розшукової профілактики.

ПАПСТВО

- руководство католической церкви, религиозный центр, возглавляемый папой римским. П. сложилось на основе римского епископата. В V в. римские епископы, называвшие себя “папа”, добились от римского императора эдикта о подчинении им других епископов. В VIII в. создание Папской области положило начало светской власти пап.

Источник - legaldictionary.ru

У одному блоці ми розглядаємо фізіологічні і психологічні властивості потерпілої, її вікові особливості. Така підструктура складається з властивих кожній людині особливостей психічних процесів: відчуттів, сприйнять, пам'яті, мислення. Інтереси, знання визначають рівень інтелектуального розвитку, свідомості, культури і т.д. Важливими є вольові якості, особливості характеру. Кожна особа відрізняється сумою знань, певним життєвим досвідом. В деяких випадках саме ця сукупність відомостей про особу набуває самостійного доказового значення, проте дані відомості вимагають процесуального закріплення [118, з. 144].
Доказами у кримінальній справі є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган дізнання, слідчий і суд встановлюють наявність або відсутність суспільно небезпечного діяння, винність особи, що зробила це діяння, і інші обставини, що мають значення для правильного дозволу справи.

Курсові роботи з кримінального процесу