Курсові роботи з кримінального процесу

Засуджений (виправданий) як суб'єкт кримінального провадження

Теоретичні засади дослідження засудженого (виправданого) як суб'єкта кримінального провадження. Поняття суб'єктів кримінального провадження (суб'єктів кримінально-процесуальних відносин, суб'єктів кримінально-процесуальної діяльності). Класифікація суб'єктів кримінального провадження. Характеристика статусу засудженого (виправданого) як суб'єкта кримінального провадження. Загальна характеристика суб'єктів, що відносяться до сторони захисту. Особливості статусу засудженого (виправданого) як суб'єкта кримінального провадження.

АРЕНДА

(польск. arenda; от ср.-лат. arendare - отдавать взаймы) 1. Наем на срок имущества (земли, домов, помещений и т.п.) за определенную плату с правом пользоваться им. 2. Арендная плата за пользование этим имуществом.

Источник - legaldictionary.ru

Кожен досвідчений слідчий може пригадати множину справді комічних ситуацій, коли на лаві підсудних сидить не дрібний злодій або хуліган а, наприклад, інтелігентного вигляду чиновник-хабарник, що солідний, такий, що має обширні зв'язки, якого не те, що бити - на якого голос-то підвищити не можна, і "с сльозою в голосі" скаржиться на те, що, мов: "Слідчий бив мене по голові книгою, загрожував табельною зброєю з тим, щоб я наговорив на себе...".
У міру розширення прав суб'єктів РФ, стабілізації социальноекономической ситуації в країні, розвитку регіонального законодавства і при сприятливому ході розвитку держави передбачалося приступити на третьому етапі (2000-2005 рр.) до децентралізації управління і переходу на змішаний тип управління органами і установами, виконуючими кримінальні покарання: централізований і територіальний.

Курсові роботи з кримінального процесу