Курсові роботи з кримінального процесу

Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі

Теоретичні засади дослідження забезпечення безпеки учасників кримінального процесу. Поняття забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі. Проблеми практичної реалізації заходів безпеки осіб, що беруть участь у кримінальному судочинстві. Аналіз особливостей забезпечення безпеки учасників кримінального процесу. Правове забезпечення реалізації безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві. Суб'єкти правовідносин щодо забезпечення безпеки учасників кримінального процесу. Заходи безпеки та процесуальний порядок їх застосування.

АНКЛАВ

(от лат. inclavo - запираю на ключ, фр. enclave) - территория или часть территории одного государства, полностью окруженная сухопутной территорией другого государства или нескольких государств. А составляет неотъемлемую часть территории того государства, которому принадлежит. В тех случаях, когда часть территории одного государства оказывается отрезанной частично сухопутной территорией и частично морском территорией другого государства, такие территории рассматриваются в качестве полуанклавов, поскольку они имеют морской берег, к которому возможен доступ со стороны моря. Наличие А. влечет за собой определенные международно-правовые последствия, связанные, например, с правом проезда в него через территорию другой страны, а т.ж. с иными жизненно важными проблемами существования А. и его жителей. Такие вопросы решаются на основе договора между заинтересованными государствами.

Источник - legaldictionary.ru

Іншим виразом розвитку тюремного питання є література, що отримала в XIX сторіччі такий розвиток, що вона, навіть тільки в Німеччині, Франції і Англії, справді може бути названа неосяжною. Не сотнями, а тисячами доводиться вважати офіційні і офіціозні звіти і донесення про окремі в'язниці або про каральні заклади цілої країни за окремі роки, журнальні статті, брошури, описи особистих спостережень, спогади, компіляції різного роду і, нарешті, солідніші монографії. Але, не дивлячись на це багатство і велику кількість цього матеріалу, дослідники по тюрьмоведенію небезпідставно скаржаться на недостатність розробки тюремного питання. З одного боку, величезна частина досліджень, по самому описовому характеру своєму, є уривчатою і випадковою, а з іншої - сам матеріал, що повідомляється, вельми нерідко порушує сумніви в своїй достовірності. Тенденційністю, упередженим забарвленням даних страждають не одні брошури приватних осіб, фанатичних захисників тій або другой системи висновку, але іноді навіть в ще більшому розмірі офіційні відомості. Як часто вказівки на блискуче положення тієї або іншої в'язниці, на блискучі результати її режиму виявлялися простими міражем (2180).
Діяльність співучасників в злочині може носити найрізноманітніший характер і на перший погляд не завжди характеризується явною протиправністю. Але, не дивлячись на це, така діяльність не стає менш суспільно небезпечною.

Курсові роботи з кримінального процесу