Курсові роботи з кримінального процесу

Закiнчення досудового розслiдування

Теоретичні засади дослідження закінчення досудового розслідування. Поняття стадії досудового розслідування та його форми. Форми закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закриття кримінального провадження. Процесуальний порядок звільнення від кримінальної відповідальності. Звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру.

ТРАССАТ

- плательщик (должник) по тратте. Указание Т. - обязательный реквизит тратты. Т. становится ответственным лицом только после акцепта векселя, что равносильно обязательству оплатить его в установленный срок.

Источник - legaldictionary.ru

Необхідно мати на увазі, що судова поліція не є в останньому значенні єдиною установою, оскільки є сукупністю долж- ностних осіб різних відомств, підрозділених на три категорії: 1) офіце- ри судової поліції; 2) агенти судової поліції і їх помічники; 3) чинов- никі, прирівняні до судової поліції. Правовий статус даних категорій посадових осіб різний, також як їх процесуальні повноваження. Тут існує досить цікаве явище: з одного боку. є самостоя-
Рішення про допущення суспільного обвинувача або захисника до участі в судовому розгляді зазвичай ухвалюється услід за розглядом питання про відведення. Суд виносить визначення, в якому указує, хто, по чиєму клопотанню допускається до участі в судовому розгляді і як хто (суспільного обвинувача або захисника). При відмові в клопотанні визначення повинне містити мотиви, рішення, що послужили підставою.

Курсові роботи з кримінального процесу