Курсові роботи з кримінального процесу

Закриття кримінального провадження

Початок досудового розслідування та особливості кримінального переслідування за новим кримінальним процесуальним кодексом України. Характеристика інституту закриття кримінального провадження. Поняття стадії досудового розслідування та його форми. Форми закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок закриття кримінального провадження. Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів досудового розслідування.

КАПИТАЛ

- совокупность товаров, имущества, активов, используемых для получения прибыли (дохода). Термин “К.” часто используется в значении “суммарные активы компании” (англ. total assets).

Источник - legaldictionary.ru

Навряд чи "кваліфіковане" розголошування дозволить собі "контактний", а вже тим більше "корумпований" захисник. У найбільш загальному плані такі дії не відповідають їх особистим принципам професійної діяльності. Слідчий досвід показує, що адвокати - "молоді фахівці" так само переважно остерігаються таких брудних методів. "Кваліфіковане" розголошування - це завжди злочинна багатоходова комбінація, в якій кожен крок вимагає глибоких знань не тільки закону, але і слідчої, оперативно-розшукової і судової практики, досвіду роботи в Системі і знання її особливостей, "слабкостів" як би "зсередини".
Установи, виконуючі покарання, самостійно планують власну виробничу діяльність і визначають перспективи її розвитку з урахуванням необхідності створення достатньої кількості робочих місць для засуджених, а також попиту споживачів на вироблювану продукцію, роботи і послуги, що надаються.

Курсові роботи з кримінального процесу