Курсові роботи з кримінального процесу

Особливості тактики допиту неповнолітнього свідка

Теоретичні засади дослідження особливостей допиту неповнолітнього свідка. Поняття та види допиту. Захист прав неповнолітніх у кримінальному процесі. Аналіз особливостей тактики допиту неповнолітніх свідків. Процесуальні особливості допиту неповнолітніх осіб. Особливості психології неповнолітніх, які необхідно враховувати під час допиту. Тактика та тривалість допиту неповнолітніх.

БЕРС-НОТ

- договор морской перевозки; применяется в отношении небольших партий грузов на трамповых, а также крупных партий массовых грузов на линейных судах.

Источник - legaldictionary.ru

Необхідні серйозні зусилля керівників слідчого апарату, слідчих, прокурорів, судів для ширшого застосування віддачі неповнолітніх під нагляд, перш за все за рахунок підвищення вимогливості до опікунів, опікунів, батьків, адміністрації дитячих установ за виконання ними зобов'язань по нагляду і нагляду, за рахунок залучення їх до встановленої законом відповідальності за недбале відношення до проведення наглядовий-виховної роботи з обвинуваченими, за рахунок підвищення активності самих органів кримінального судочинства, зобов'язаних не тільки приймати рішення про запобіжні заходи, але і контролювати виконання зобов'язань особами, на яких покладені нагляд і нагляд. Слід аналізувати в слідчих апаратах прак-
Таким чином, кажучи про співвідношення складів легкого і тяжкого тілесного пошкоджень, можна встановити, що за наявності у обличчя прямого або альтернативного наміру склад замаху на нанесення тяжкого тілесного ушкодження поглинає склад нанесення легкого тілесного ушкодження.

Курсові роботи з кримінального процесу