Курсові роботи з кримінального процесу

Поняття і зміст процесу доказування

Поняття і елементи процесу доказування в кримінальному провадженні. Обов'язок доказування. Поняття, способи збору і перевірки доказів. Особливості збору і перевірки доказів в різних стадіях процесу. Поняття і значення оцінки доказів. Поняття внутрішнього переконання як методу і результати оцінки доказів. Джерела доказів.

ЖИРОЧЕК

(англ. girocheque) - чек, содержащий приказ чекодателя банку о перечислении с его жиросчета на счет чекодержателя определенной суммы денег. Ж. используются только для безналичных расчетов в пределах одного банка, где имеются жиросчета получателя и плательщика по чеку. Ж. не может передаваться по передаточной надписи.

Источник - legaldictionary.ru

Але, не дивлячись на ясну постановку в цих указах принципу, що застосовується новий кримінальний закон, і лише в тих випадках, коли новий закон строгіший, зберігає силу старий закон, наша практика надала цим ухвалам абсолютно інше значення; так, Державна Рада в рішенні 10 липня 1848 р. у справі Юшкевічей пояснив, що Указ 27 березня мав, очевидно, метою зберегти основний початок нашого законодавства, що ніякий закон не має зворотної сили і що з цього правила государеві було благоугодно допустити вилучення на користь нових м'якших законів. Так само в практиці Кримінального касаційного департаменту Сенату Правітельствующего неодноразово (508) висловлювалося те положення, що тільки нові закони м'якші мають зворотну силу. висловив положення, схоже з прийнятим в Указі 1846 р., а саме, що по духу нашого законодавства пізніший закон не підлягав би застосуванню до діяння, що чинить до цього закону, в такому лише випадку, коли цим законом призначається покарання строгіше проти визначеного колишніми законами.
Включення цих витрат в процесуальні витрати пов'язано з тим, що виробництво у кримінальній справі нерідко зв'язане із значними витратами на зберігання і пересилку речових доказів (особливо на спеціальних складах або в сховищах) .

Курсові роботи з кримінального процесу