Курсові роботи з кримінального процесу

Процес регламентації звільнення від кримінальної відповідальності

Поняття звільнення від кримінальної відповідальності та його зміст. Аналіз особливостей процесу регламентації звільнення від кримінальної відповідальності. Форми закінчення досудового розслідування. Процесуальний порядок звільнення від кримінальної відповідальності.

БАЛАНС

- применительно к материально-финансовым аспектам деятельности органов государственной власти и органов местного самоуправления может означать: планируемое или итоговое соотношение доходов и расходов федерального бюджета, бюджета субъекта РФ, местного бюджета; соотношение экономических показателей работы отраслей и в целом народного хозяйства на соответствующей территории; нахождение имущества в ведении (собственности) соответствующих органов (отсюда выражение “быть на балансе”). (С. А.)

Источник - legaldictionary.ru

Особлива увага КВК РФ додає організації учебно-вос-живильного процесу засуджених неповнолітніх (ст. 141 і 142 КВК). Цей процес переслідує мета добитися виправлення засуджених і підготувати їх до самостійного життя шляхом формування у них законопокірної поведінки, добросовісного відношення до праці і навчання, здобування початкової професійної освіти, професійної підготовки, підвищення освітнього і культурного рівня. Першочергове завдання адміністративного і педагогічного складу колонії - сформувати переконання у засуджених в життєвій необхідності досягнення даної мети. Без рішення цієї психолого-педагогічної задачі діяльність по виконання кримінального покарання може виявитися неефективною.
Таким чином, в Статуті про покарання, не дивлячись на менш активне використання тих, що кваліфікують і прівілегирующих ознак складу для диференціації відповідальності, значно розширена сфера звільнення від покарання (отвєї-твен-ності) зважаючи на примирення винного з потерпілим

Курсові роботи з кримінального процесу